Podziel się

Opinią o nas

Imię *
Adres email *
Tytuł *
Twój wpis do księgi gości *

Kontakt z recepcją


7:00 - 22:00

Pomoc


recepcja@hoteltrojan.pl


74 814 66 81

Księga gości

Zobacz opinie naszych klientów lub wyślij do nas swoją opinie o twoim pobycie.

Wpisz się do księgi gości

Świetny basen!

Dobre posiłki przytulne pokoje z balkonem cisza i spokój dostępny basen.

Małgorzata

Źródło booking.com

Idealny weekend!

Świetna obsługa ,pokoje czyste, spędziłem z rodziną wspaniały weekend.

Marcin

Źródło booking.com

Wspaniały Hotel!

Bardzo miła i opiekuńcza Pani w recepcji, obfite, smaczne i urozmaicone śniadania, wygodne łóżka, piękny basen i wiele innych atrakcji. Fantastycznie położony hotel, dookoła lasy, cisza, piękne widoki, blisko centrum. Polecam!

Krystyna

Źródło facebook.com

Wspaniałe widoki!

Obsługa przemiła. Bardzo sympatyczne położenie - kilkaset metrów od centrum zdrojowej części Lądka, a jednocześnie na uboczu, wśród zieleni, tuz przy wejściu do lasu. Dużo przestrzeni dookoła, przy ładnej pogodzie można spacerować.

Olga

Źródło booking.com

Polecam obiekt!

Hotel blisko lasu i wejścia na liczne szlaki turystyczne prowadzące w góry. Posiłki obfite urozmaicone i smaczne. Miła obsługa.Do dyspozycji: basen, jakuzi, grota solna, sala fitness! Polecam serdecznie!

Włodzimierz

Źródło booking.com

Atmosfera!

Fajny pokój, wygodny, ładna łazienka, duży balkon. Piękny basen i jacuzzi. Ładne i zadbane otoczenie. Hotel dba o atmosferę. Serdecznie polecam ten hotel! Wrócę tutaj na pewno nie jeden raz wraz z moją rodziną!

Aleksandra

Źródło booking.com

Profesjonalnie!

Śniadania bardzo dobre , ale po paru dniach- ciągle to samo , brak urozmaicenia , zmian. Bardzo profesjonalny , pomocny personel w recepcji w dniu przyjazdu - bardzo dziękuję. Serdecznie polecam!

Marek

Źródło booking.com

Świetne zabiegi!

Bardzo ładne, zadbane otoczenie obiektu. Wyznaczone miejsca na spotkania ze znajomymi nie tylko w restauracji ale np przy recepcji. Możliwość zakupu kawy czy innych napoi o każdej porze. Życzliwe Panie recepcjonistki.

Zofia

Źródło booking.com

Niezwykle udane wczasy brydżowe!

W hotelu mieliśmy raj mając możliwość korzystania z basenu, siłowni, jacuzzi i groty solnej oraz sali konferencyjnej, gdzie odbywały się turnieje. Integrowaliśmy się wokół przepięknej muzyki Piotrka i Moises'a. Było cudownie. Powtarzamy w tym samym terminie za rok.

Krzysztof

Źródło www.wczasybrydzowe.pl