Masaże


Masaże relaksacyjne to najstarsze i najbardziej naturalne zabiegi odprężające. Są stosowane na różne partie ciała, w zależności od aktualnych potrzeb i upodobań, oraz łączone z innymi terapiami sensorycznymi (muzyka, ciepło, zapach). Masaż relaksacyjny to wyśmienita forma rozładowania nagromadzonych w mięśniach napięć, powstałych w wyniku codziennego stresu. Odprężają, sprzyjają lepszemu ukrwieniu i doskonale nawilżają skórę.

W sprawie aktualnej oferty prosimy o kontakt z recepcją.

Masaż klasyczny

Zabieg ma właściwości leczniczo – relaksacyjno – pobudzające. Polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego. Po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Koszt masażu to: 60 min. – 150 zł, 30 min. 80 zł.

Masaż gorącą świecą

To unikalny zabieg, który otacza zmysły wyjątkowym zapachem - wykonuje się go woskiem z aromatycznej świecy - a ciało otula jedwabistym dotykiem i ciepłem. Do masażu używa się unikatowej świecy. Jej wosk zmienia się w pociągający i ciepły olejek. Masaż ma doskonałe właściwości pielęgnacyjne. To zasługa, nie tylko wosku pszczelego, a także czystych, najwyższej jakości olejków i masła shea. Mieszanka, z której składa się świeca to prawdziwy koktajl pełen witamin i składników regenerujących skórę. Dzięki temu zyskuje ona aksamitną miękkość i elastyczność. Masaż przy pomocy świecy sprawia, że Twoja skóra wygląda pięknie, a zapach olejków dodanych do świecy odpręża, wycisza i wprowadza Cię w dobry nastój. Koszt zabiegu za 30 min. - 90zł, 60 min. - 170zł.

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską modeluje sylwetkę, ujędrnia skórę oraz jest także świetnym zabiegiem, który niweluje cellulit. Masaż bańką chińską to stara, licząca ponad trzy tysiące lat metoda. Korzenie zabiegu wywodzą się z niekonwencjonalnej medycyny chińskiej. Zabieg cieszy się dużą popularnością, ponieważ satysfakcjonujące efekty osiąga się w bardzo krótkim czasie. Po zabiegu zauważa się znaczną redukcję cellulitu, następuje szybsza przemiana materii oraz poprawia się kondycja skóry. Dodatkowo, redukują się obrzęki limfatyczne, a skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna. Masaż bańką chińską znajduje się w czołówce najskuteczniejszych zabiegów antycellulitowych! Koszt zabiegu za 30 min. - 80zł, 60 min. - 150zł.

  Zapytaj o:

  Zabieg

  Imię i nazwisko *
  Numer telefonu*
  Email *
  Liczba osób
  Planowany termin zabiegu
  Wybór oferty
  Wiadomość

  Godziny otwarcia

  Pomoc


  recepcja@hoteltrojan.pl


  74 814 66 81